Кишечник – фундамент здоров’я

Share on Facebook

 

Про кишечник, порівняно з іншими органами, говорять мало. Проте саме він є основою здорової імунної системи організму. Часто саме в ньому криється причина різних проблем зі здоров’ям. 


здорове харчування, фрукти

У наш час травна система більшості людей є порушеною. Вже навіть у дітей часто можна відчути неприємний запах із рота.

Пацієнти часто скаржаться на дискомфорт і болі в животі, постійне здуття і погане відходження газів, закрепи та проноси і т. д. Усе це – ознаки бактеріального розладу, при якому утворюються такі високопотенційні гази, як формальдегід, сивушний алкоголь, трупна отрута – сірководень і метан. Таке отруєння газами має специфічну пошкоджувану дію на кишечник: послаблює його, розтягує, призводить до виникнення мішкоподібних випинань – так званих дивертикулів. Стінка кишечника витончується, надмірно розтягується і втрачає здатність до самоочищення. Коли кишечник забруднений, отруйні речовини проникають у кров’яне русло, лімфатичну систему, отруюючи весь організм. Тому через легені видихається повітря з неприємним запахом. Це – сигнал про те, що організм треба негайно приводити в порядок.

У нашій клініці розроблено цілу лікувальну систему, за допомогою якої виводяться токсини з організму, виліковуються тривалі хронічні захворювання. Насамперед це лікувальне голодування, під час якого потрібно пити велику кількість рідини (чаї з лікувальних трав, у жодному випадку не соків!, як це пропонують деякі «натуроцілителі»). Таке голодування триває від 2 до 10 днів, залежно від стану, віку тощо.

Другий етап – суттєві зміни у харчуванні. Як тільки я озвучую думку, що потрібно повністю відмовитися від споживання сирої їжі (салатів, фруктів, хліба грубого помелу), мене сприймають спочатку скептично та з великою недовірою. Адже поширена думка, що сира їжа є здоровою та багатою на вітаміни і т. д. Але це зовсім не так. Сира їжа важко перетравлюється і засвоюється, оскільки їй спочатку необхідно «зваритися» у шлунку. Ледь проварені овочі, фрукти значно легше перетравлюються і не перевантажують шлунок, підшлункову залозу, печінку, кишечник. Ви коли-небудь зустрічали сиру їжу в азійській кухні? А замислювалися над тим, чому середня тривалість життя в Японії, Китаї – 85 років, США – 79, Росії – 64, а в Україні – 68? Поки організм молодий і здоровий, то жодних проблем із органами травлення не відчувається. Але з віком настає ферментопатія – недостатнє продукування ферментів підшлункової залози, застій жовчі, часто дисбактеріоз кишечника. Тому люди зрілого віку та хворі в жодному випадку не повинні харчуватися сирою їжею, оскільки посилюється процес бродіння, і кишечник здувається. Наведу цікаві дані голландських дослідників: велика рогата худоба живиться, звісно, травою. Було встановлено, що з кишечника та легень худоби виділяється в атмосферу 1 млн тонн метану в рік. Скільки такого газу виділяє людство, поки що не досліджувалося, можна лише здогадуватися.

Третій етап – декілька сеансів гідроколонотерапії, промивання кишечника та регулярні мікроклізми. Усі старанно дбають про чистоту рота – початкового відділу травного тракту, а про кінцевий відділ і думати забули. Ми спостерігаємо у наших пацієнтів зниження артеріального тиску, зникнення болів у серці лише після одного сеансу гідроколонотерапії.

Четвертою важливою складовою нашого лікування є масування внутрішніх органів за спеціальною системою знаменитого австрійського лікаря і вченого Франца Майєра.

Лікувальний комплекс також містить інфузії озону та високодозованого вітаміну С. Дослідження американського вченого, двічі лауреата Нобелівської премії, д-ра Лінуса Паулінга та німецького кардіолога i вітамінолога, основоположника целюлярної медицини, д-ра Матіаса Рата показали пряму залежність розвитку інфарктів серця внаслідок недостатньої кількості вітаміну С. У тварин вітамін С виробляється в організмі, тобто ендогенно, тому в них не буває інфарктів. Людський організм потребує зовнішнього постачання вітаміну С з їжею або в ін’єкціях. У шипшині, наприклад, його у 10 разів більше, ніж у чорній смородині, та у 50 разів більше, ніж у лимоні. Дуже корисно заварювати чаї саме з шипшини, проте слід пам’ятати, що при високій температурі вітамін С руйнується, тому воду потрібно тільки доводити до кипіння, а далі настоювати.

Багаторічний досвід нашої клініки показує, що причиною багатьох захворювань є самоотруєння із кишечника, а виведення токсинів – відмінна можливість для вирішення проблем зі здоров’ям.

Д-р мед. наук М. Ціммерманн,

Баденвайлер (Німеччина),

спеціально для «ORGANIC UA»
Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 10 (11)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: