Печена риба може захистити здоров'я жіночого серця

Share on Facebook

 

Жінки можуть захистити себе від ризику розвитку серцевої недостатності, регулярно вживаючи запечену рибу. У всякому разі, це стверджують лікарі Північно-західного університету та медичної школи Фейнберг в Чикаго / США /.


печена рибаВони провели спеціальне дослідження і виявили, що жінки, які щодня з'їдали порцію запеченої риби, на 30 відсотків рідше страждали від серцевої недостатності в порівнянні з жінками, які вибирали такі блюда рідко - менше однієї порції на місяць.

Жирні кислоти омега-3 в рибі - EPA, DHA і ALA - можуть знизити ризик серцево-судинних захворювань за рахунок зниження процесів внутрішнього запалення, боротьби з окислювальним стресом і поліпшення серцевої функції кровоносних судин. Але тут важливо не тільки присутність риби в раціоні, а й спосіб її приготування. Дослідники проаналізували дані про 84 тис. жінок за 17 ЛКТ. Як виявилося, лосось і макрель значно скорочують ризик серцевої недостатності - краще, ніж тунець або біла риба. Навіть однієї порції запеченого лосося в тиждень досить, щоб знизити ризик серцевої недостатності на 48 проц. На противагу, споживання смаженої риби пов'язано з підвищеним ризиком серцевих проблем. Встановлено, що обжарка риби збільшує в продукті вміст шкідливих трансжирів.

Жінки, які їли печену рибу, були, як правило, здоровіше і виглядали молодше, не страждали діабетом, гіпертонією, серцевими хворобами та не відчували порушень серцевого ритму. Споживання смаженої риби навпаки асоціювалося з більш високим індексом маси тіла, високим споживанням калорійних продуктів і низьким споживанням корисної клітковини.

За словами кардіологів, риба - дуже хороше джерело білка, завдяки чому знижується ризик серцевого нападу.Однак, нагадують фахівці, серцева недостатність має багато різних причин, у тому числі куріння, високий артеріальний тиск, діабет, надмірна вага, відсутність фізичної активності та неправильне харчування.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: