Німеччина: обмін досвідом

Share on Facebook

 

З 16 по 21 листопада у Дрездені (Німеччина) пройшов «Семінар з виробництва, сертифікації та переробки органічної продукції в органічному сільському господарстві».


05

Співорганізаторами семінару стали: ЕкоКоннект (Німеччина), Avalon Foundation (Нідерланди) та Органік Продукт (Росія). Семінар відвідали представники Молдови (3), Білорусі (2), Німеччини (1), Росії (12) та України (10), в т.ч. члени Федерації органічного руху України. Одним з виступаючих на семінарі був консультант проекту «Органічна сертифікація та розвиток ринку в Україні» Володимир Іванюк.

Організатори семінару вміло поєднали подання теоретичної інформації кваліфікованими експертами, що, в першу чергу, стосувалася різних типів технологій ведення органічного виробництва, особливостей сертифікації, ринкових можливостей, з візитами до органічних фермерських господарств та переробних підприємств Німеччини, де все це можна було практично побачити.

Організатори та учасники семінару відмітили, що подібні заходи мають відбуватися частіше і є дуже корисними для навчання, обміну досвідом та розвитку органічного руху у світі.


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (05) ' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: