Органік все сильніший в інтернеті

Share on Facebook

Французи та італійці називають його «равликом». Норвежці - «свинячим хвостиком», німці – «мавп’ячим хвостом», китайці – «маленькою мишкою», фіни - «дрімаючим котом». Скільки народів – стільки думок.


225

Однак при цьому бачимо, що навіть крокуючи у віртуальний світ, люди намагаються робити описи, користуючись «аналогами» з живої природи. Що ж це? Не дивуйтесь, у нас це називають «собачкою». Мова йде про знак електронної пошти @, без якої неможливо уявити ХХІ століття!

В ЮЕЙнеті налічується більше 12 млн. регулярних користувачів у віці від 15 років. Проникнення Інтернету в нас сягнуло рівня 33%, що свідчить про щорічний ріст 

Євген Миловановчастки Інтернет-користувачів на 4%. Користувачі ж Інтернету, тобто люди, що мають змогу за короткий час отримати максимум інформації, в значній мірі відносяться експертами до кола найбільш потенційно активних споживачів органічної продукції, тобто людей молодшого та середнього віку, з вищою освітою, що проживають у містах і є найбільш поінформованими щодо можливих небезпек, що несе сучасне надто хімізоване конвенційне виробництво. Інтернет всебічно використовується операторами органічного ринку в усьому світі Інтернет-торгівля органічними продуктами починає розвиватись в Україні. Настав час аналізувати чужий і власний досвід, забезпечувати створення умов, за яких споживач мавби гарантії отримання обіцяних якісних продуктів та належного рівня обслуговування. Скористайтесь «мишкою»: поділіться своїми думками з порушеного питання, надішліть листа з своїми побажаннями, зауваження щодо журналів ORGANIC UA на адресу ofu@organic.com.ua Читайте Ваш журнал, думайте, дійте! Відвідуйте Ярмарки, Фестивалі, Конференції, які анонсуються на сторінках журналу.


Живіть у стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: