Застосування органічного логотипу ЄС

Share on Facebook

 

Логотип органічного сільського господарства –колективна марка, заявлена ЄС, яка вказує на відповідність органічної продукції вимогам Регламенту Ради (ЄЕС) № 2092/91 та положень про його впровадження чи Постанови (ЄС) № 834/2007 та вимог Постанови № 271/2010 від 24 березня 2010 року.

Марку органічного сільського господарства не можна включати в торгову назву, назву компанії, ім’я домену, назву продукту чи сервісу, зовнішній вигляд, дизайн, слоган чи інші торгові марки. Комерційні веб-сайти можуть використовувати Марку органічного сільського господарства, якщо вони дійсно продають продукцію, але повинно бути чітко зрозумілим, що власник веб-сайту є незалежним від ЄС і використання Марки не повинно жодним чином висловлювати належність до ЄС, його спонсорство, підтримку, сертифікацію чи затвердження, що не зазначені в Договорі ЄС про застосування. Дозволено використання Марки органічного сільського господарства некомерційними сайтами з метою інформування, обговорення чи просування Марки.

Якщо встановлено, що Марку органічного сільського господарства нанесено невірно чи використано не за призначенням суб’єкт, відповідальний за розміщення такої продукції на ринку ЄС, зобов’язаний без затримок виправити недоліки для відповідності продукції нормативним актам.

У випадках підробки, неналежного використання Марки органічного сільського господарства та псування її іміджу, ЄС має право застосовувати санкції, конфіскувуючи підробки та вживши правових заходів відповідно до закону.

 

Повну інформацію щодо вимог органічного виробництва та маркування можна отримати довідників:

dovidnik1Довідник стандартів ЄС щодо регулювання органічного виробництва та маркування органічних продуктів. Книга 1. – Львів: ФОРУ, 2008.

 


dovidnik2Довідник стандартів ЄС щодо регулювання органічного виробництва та маркування органічних продуктів. Книга 2. – Львів: ФОРУ, 2010.
Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: