ORGANIC UA Вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!

Share on Facebook

Стоячи на порозі Нового року, поглянемо, що ми мали в попередньому. Кажучи відверто, все не так ще й погано. Хоч органічного законодавства, як і в попередньому десятиріччі, так і не маємо (все ж 2012 рік був у нашій державі надто заполітизованим), однак і кінця світу, на щастя, не сталося!


17

Більше того, прибічники здорового, органічного стилю життя цього року відзначають активізацію заходів, спрямованих не лише на популяризацію органічного виробництва, сертифікованих органічних продуктів, але й зростання обсягів споживання таких харчів. Число магазинів, що пропонують «органік» у Києві та практично всіх без винятку регіонах України, вже обчислюється сотнями. Кілька десятків ресторанів ввели у свої меню принаймні по кілька сертифікованих органічних продуктів, соків, напоїв. І це значною мірою завдяки зусиллям органічних виробників, переробників, громадських організацій, зокрема і Федерації органічного руху України. За результатами роботи у році, що минув, відзначено найкращих активістів органічного руху.

Радують відгуки багатьох споживачів, які підтверджують, що цьогорічний Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів у Києві наочно продемонстрував: вибір вітчизняних сертифікованих органічних продуктів у нашій країні вже настільки великий і різноманітний, що, при бажанні, вправна господиня може до зимових свят приготувати не лише традиційні для цих днів в Україні борщ, салати, каші, млинці, голубці, картопельку з часничком, кутю та узвар, але й безліч інших більш вишуканих органічних страв за рецептами поважних кухарів.

Нехай Новий рік та Різдво принесуть Вам лише добробут, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шану та любов від рідних та близьких Вам людей, щасливі, яскраві події та все найчистіше і найкраще! 

Нехай Новий рік для Вас, Ваших рідних і близьких буде дійсно органічним!


Давайте жити і святкувати в стилі ОРГАНІК! 

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: