Становлення органічного сільського господарства

Share on Facebook

 

01Все нове – добре забуте старе

Хоча багато людей вважають органічне сільське господарство як щось нове, що набуло популярності у світі з 1980-х рр., насправді ж це дуже стара традиційна форма сільського господарства – така ж, якою вона постала на початку свого зародження. Фактично органічне сільське господарство бере свій початок у так званої „примітивної” цивілізації, повертаючись назад на 12 тис. років. Що ж насправді історично нове – використанні синтетичних мінеральних добрив та хімічних пестицидів, що стало справжнім бумом у XX ст.

 

Батько органічного фермерства

Британський ботанік сер Альберт Ховард вважається батьком органічного сільського господарства. У 1905-1924 рр., будучи радником з сільського господарства в Індії, сер Ховард переконався, що натуральні методи господарювання Індії мають перевагу над його конвенційними науками. У 1943 р. у своїй книзі „Сільськогосподарський Заповіт” (An Agricultural Testament), сер Ховард описав концепцію, як він її назвав, „Закон Повернення”, який пізніше і став визначати органічне сільське господарство.

Сер Ховард пояснював, що, наприклад, у лісі рештки померлих тварин та рослин повертаються у грунт, збагачуючи його органічним матеріалом, тобто гумусом. Всі необхідні мінерали циркулюють у цьому природному процесі, аби нові популяції рослин різник класів та видів мали достатньо поживних речовин у своїй життєдіяльності. Він підкреслював, що головним у відновлювальному сільському господарстві є постійна наявність органічних решток, у т.ч. відходи та стоки тваринницьких комплексів. Він також стверджував, що цей «міст життя» підтримує здоров’я рослин та тварин.

Альберт Ховард був екстремістом у своїй боротьбі з використанням хімічних добрив. Тому він перейшов у опозицію до своїх колег, які вважали, що нерегулярне використання хімічно синтезованих специфічних поживних речовин, яких нагально не вистачає у грунті, є абсолютно нормальною практикою. Проте його позиція сприяла зародженню помилкової ідеї, що поняття «органічне сільське господарство» визначається просто як метод господарювання, за якого заборонено використовувати штучні добрива.

 

Глобалізація органічного сільського господарства

Пані Єва Белфор, під впливом сера Ховарда, ініціювала у 1939 р. проведення експерименту поблизу містечка Хафлі (графство Суффолк, Велика Британія). На двох сусідніх фермах були задіяні два протилежні напрямки – органічне та конвенційне виробництво – результати діяльності яких регулярно відслідковували та перевіряли. Це було першим подібним дослідженням у своєму роді. Пані Белфор опублікувала результати своїх досліджень у своїй власній книзі „Жива земля” у 1943 р., що стало поштовхом до створення у Великій Британії компанії Soil Association, пропагандистської групи органічного руху.

Одночасно у Японії, мікробіолог Массанобу Фукуока також почав сумніватися у надійності сучасних практик ведення органічного сільського господарства. На початку 1940 р. він залишив свою професію вченого-дослідника та присвятив своє життя розвитку органічних методів вирощування зерна. Цей натуральний метод фермерства, який не потребує пестицидів, мінеральних добрив, прополки та особливого догляду, нині відомий як сільське господарство Фукуоки.

 

Ера розколу

Протягом 1940-1978 рр. тривали постійні дискусії між органічними та конвенційними фермерами. Джером Родейл, американський бізнесмен та видавець, експериментував з технологіями органічного виробництва та компостування. У 1942 р. він почав друкувати журнал „Органічне фермерство та садівництво”, розповідаючи про методи органічного виробництва широкому загалу. Тут і почалась справжня „холодна” війна між сільськогосподарськими течіями.

Технології, розвинуті протягом Другої Світової війни, призводили до значного підвищення використання хімічних пестицидів та мінеральних добрив. Нітрат амонію, який використовували у військовій справі, перетворився на масове та недороге добриво у сільському господарстві. Нервово-паралітичний газ був перетворений на пестицид, у т.ч. нині вже заборонений пестицид ДДТ. Подібні нововведення були причиною підйому економіки, проте мали негативний вплив на навколишнє середовище.

Міжнародна кампанія, яку пізніше охрестили „Зеленою революцією” розпочалася у 1945 р., сприяючи підвищенню уваги громадськості до методів конвенційного сільського господарства: використання хімічних добрив, гербіцидів, пестицидів, виготовлених з продуктів нафтової промисловості. Хоча така практика і приписувала собі допомогу багатьом людям уникнути голоду, була гостро розкритикована суспільством за деструктивні наслідки на навколишнє середовище.

 

Народження екологічного руху

Видатна натуралістка Рейчел Карсон у 1962 р. опублікувала власну працю «Мовчазна весна». Цей бестселер часто пов’язують з зародженням міжнародного екологічного руху, а також з забороною у 1979 р. «брудних» пестицидів, як наприклад ДДТ, які спричинили масове знищення багатьох різновидів птахів.

Зважаючи на зростання проблеми забруднення навколишнього середовища, різниця між органічним та конвенційним сільськогосподарським виробництвом стала переломною, підвищуючи тим самим популярність органічних принципів та методів. Вже на початку 1980-х рр. об’єднання споживачів почали тиснути на уряди своїх країн з метою визначення чіткого регулювання органічного виробництва, в результаті чого було прийнято стандарти сертифікації органічної продукції.

Органічний вибір сьогодні

Сучасні споживачі стурбовані не лише екологічними забрудненнями, які спричинюють хімізовані методи сільського господарства. Нині існує також підвищена стурбованість якістю та безпечністю продовольства та одягу, переважна кількість яких містить пестициди та отрутохімікати.

Починаючи з 1990-х рр., обсяги роздрібного ринку органічних продуктів зростають на 10-20% щорічно. Разом з органічними продуктами харчування спостерігається підвищення попиту і на безпечну нехімічну продукцію домашнього побуту, як наприклад, засоби для прибирання. “Рух за зелене майбутнє” набув повсякденного та повсюдного характеру.

Більшість супермаркетів та продовольчих магазинів пропонують асортимент органічних овочів та фруктів. Великої популярності набувають і органічні косметичні засоби та органічний одяг. Неорганічний бавовник рясно обприскується найбільш шкідливими пестицидами. Барвники, які використовуються для фарбування тканини містять канцерогенні речовини, такі як формальдегід та хлор. Тому не дивно, що органічний одяг та домашній текстиль є популярними.

Разом з підвищеним усвідомлення негативного ефекту конвенційного сільського господарства, підвищується попит на безпечні, більш сталі органічні методи господарювання. Органічне сільське господарство живить грунт для отримання якісного врожаю, створюючи «живий міст» між землею та усім живим на землі.

Історія органічного сільського господарства та органічних продуктів продовжує свій розвиток з плином часу, відповідно до потреб та уподобань суспільства.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 03 (06)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: