Органічні святкування

Share on Facebook

Відоме українське прислів’я наголошує: «Не той урожай, що в полі, а той, що в коморі!». Наші селяни тяжко працюють цілий рік, сподіваючись на добрий урожай. Коли ж його мають у коморі, тоді й починаються святкування, які насамперед асоціюються з фестивалями та ярмарками.


органічні продукти

Пам’ятаєте, як у М. В. Гоголя: «Чого нема на тому ярмарку! Колеса, скло, дьоготь, тютюн, ремінь, цибуля, крамарі всякі… так, що хоч би в кишені було рублів із тридцять, то й тоді б не закупив усього ярмарку…»? Починаючи з Львівського ярмарку в жовтні 2009 р., ця наша традиція доповнилася ще й органічною складовою. Хоч Закон України «Про органічне виробництво» ще не діє, однак наші громадяни все наполегливіше вимагають органічне, а кожен захід в Україні, що себе поважає, почав пропонувати презентацію сертифікованих органічних продуктів.

Милованов Зокрема, в серпні цього року стенд органічних продуктів приваблював відвідувачів на Сорочинському ярмарку, що на Полтавщині. Фестиваль же «Смачний Спас» в однойменному селі на Івано-Франківщині претендує на звання своєрідного серпневого органічного центру України, уже вдруге гостинно надавши можливість найкращим вітчизняним виробникам органічної продукції похвалитися своїми здобутками! Тут відчувалася справжня відкрита українська душа – всі в барвистому національному одязі з духовними співами. Вабило розмаїття не лише чудових витворів народних ремесел, але й те, що там варилось, парилось, смажилось усе найкраще, чим горді наші Карпати. Відвідувачі могли не лише поласувати смачненьким на місці, але й придбати додому безліч сертифікованих органічних продуктів.

Але й Спас – це ще не все. Слід згадати незабутні своїм колоритом та ароматом смачнючих страв щойно проведені фестивалі чорниці; леквару та бринзи на Закарпатті!

Пропустили серпневі святкування? Не сумуйте, адже попереду ще вересневі та жовтневі органічні події! Запрошуємо Вас та Ваших рідних, близьких та друзів на ІІІ Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів!


Давайте жити у стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 09 (19)' 2011

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: