Яку музику обере Ваш шлунок?

Share on Facebook

«Музика – це розум, втілений в прекрасних звуках» /Тургенєв І. С./


музика, шлунок

Ні для кого не секрет, що музика посідає вагоме місце в нашому житті. Але зазвичай мало хто зізнається собі в тому, що вона призначена не тільки для розваги. Музика також може здійснювати помітний вплив на психічний, емоційний і фізичний стан людини...

Неодноразово вчені заявляли про вплив музики на тварин. Зокрема, історії відома низка цікавих фактів та особливостей, пов’язаних з цим.

Ще в ХІХ столітті черниці спеціально виконували музичні твори для свійських тварин. При цьому вони помітили, що після «прослуховування» саме серенади Моцарта корови давали молока вдвічі більше. Коли до такого ж відкриття в ХХ столітті прийшли в Німеччині, то німецькі фермери як люди практичні почали на власних фермах цілеспрямовано використовувати музику Моцарта для підвищення удоїв молока.

Приголомшливо цікава подія відбулась у фінському місті Котка. Неочікувано було виявлено дуже низьку якість м’яса. З’ясувалося, що поруч із бійнею оселився рок-гурт. Репетируючи, музиканти вмикали динаміки на повну потужність, від чого корови були в стані шоку. Перебуваючи в такому страху, вони давали, по-перше, гірке молоко і, по-друге, м’ясо в них насичувалося біохімічними сполуками, які виділяються під час стресу, а якість його ставала вкрай низькою.

Однак не так давно після низки експериментів учені зробили сенсаційні відкриття щодо впливу музики не тільки на тварин, а й на людей і, зокрема, на смак їжі. Дослідження цього питання проводили британські дослідники Манчестерського університету, а також працівники компанії «Unilever».

Наукові співробітники компанії «Unilever» виявили неспростовні докази того, що правильно підібраний звуковий супровід під час прийому їжі може серйозним чином вплинути на те, яким буде смак страви.

«Ми знаємо, що насолоджуватися їжею нам допомагають, головним чином, її смак і аромат. Проте до цього часу достовірно не було відомо, як на наші смакові відчуття може впливати звуковий фон», – пояснює вчений корпорації «Unilever» Енді Вудс.

«У ході нашого дослідження з’ясувалося, що при сильному фоновому шумі інтенсивність смакових відчуттів знижується. Більше того, їжа на тлі приємної для людини музики приносить набагато більше задоволення, а дратівливий звуковий фон може зіпсувати ваше враження від їжі», – коментує Енді Вудс.

Дослідниками з Манчестерського університету було проведено експеримент, у якому взяли участь 48 осіб. Добровольцям запропонували скуштувати немарковану, різну за смаковими якостями продукцію – гостру, солону, солодку (бісквіт, печиво, рисові млинці, сирні крекери тощо). При цьому споживання їжі супроводжувалося звуковим фоном, рівень гучності якого постійно змінювався. Підсумком першої частини експерименту став однозначний висновок учених: коли «піддослідних» влаштовував рівень шуму, одержувана ними від їжі насолода зростала, коли ж звуки починали їх дратувати, задоволення помітно знижувалося.

Друга частина досліду повинна була показати залежність сприйняття смаку, а також жорсткості їжі від фонового шуму. Науковці помітили, що разом з тим, як збільшувався рівень супроводжуючого шуму, відчуття солодкого або солоного смаку знижувалося, при цьому їжа здавалася більш жорсткою та хрусткою. Тому цілком логічним буде зворотне припущення, що випливає з цього: коли гучність звукового фону знижували, відчуття солодкого і солоного ставало виразнішим, і учасникам уже не здавалося, що їжа голосно хрумтить.

Можливо, не за горами той час, коли ми зустрінемося ще з однією інновацією, наприклад, «ідеальним» саундтреком, який зробить смак будь-якої страви колоритним, бездоганним і неповторним. Не виключено, що до цих звуків увійдуть не лише спів соловейка, шум колосся пшениці під травневим дощем, але й святковий дзвін новорічних келихів з органічним шампанським.


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 12 (13)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: