Біле золото

Share on Facebook

 

«Біле золото» землі – сіль – з давніх-давен є незмінним супутником людини, оскільки без неї життя неможливе. Цей цінний природний мінерал, володіння яким приносило багатство та владу, тривалий час був предметом сварок, розбратів, державних конфліктів і навіть воєн.


432В окремі історичні періоди сіль цінували нарівні із золотом. Історики свідчать, що ще до нашої ери люди могли діставати цей життєво важливий мінерал шляхом випаровування його із солоної води озер.

Сіль завжди була й лишається атрибутом багатства і благополуччя. Це одна з найважливіших складових, необхідних для нормальної життєдіяльності людського організму. Але корисні властивості солі залежать передусім від її виду. До складу морської солі, окрім хлориду натрію, входить комплекс мікро- та макроелементів (калій, магній, марганець, мідь, залізо, цинк тощо). Ці корисні речовини дають змогу підтримувати організм людини в тонусі, запобігають захворюванням.

У їжу краще вживати натуральну морську сіль. На відміну від класичної, її видобувають природним шляхом і вона не містить шкідливих харчових добавок. Процес видобування соляних кристалів унаслідок випаровування чистої морської води під впливом сонця та вітру дозволяє зберегти в харчовій солі безліч біологічно активних елементів.

Морська сіль, зібрана вручну, є природним продуктом. Збір солі відбувається раз на рік – улітку, коли погода поєднує вітер та сонце й створює сприятливе середовище для отримання натурального продукту. Зібрану морську сіль промивають, висушують і подрібнюють для отримання крупних, середніх і дрібних соляних кристалів.

Зазвичай столова та морська сіль містять відбілювальні лужні речовини, які перешкоджають утворенню грудок, та інші, що використовуються у виробництві продукту. Така сіль є продуктом переробної промисловості.

Але це не стосується органічної солі! Так! Органічної!

Найбільшим виробником органічної морської солі (відповідно до спеціально розроблених стандартів) є Нова Зеландія, компанія Wind and Sea Imports – одна з найбільших виробників та експортерів органічної морської солі до інших країн світу.

Президент компанії Wind and Sea Imports Девід Хайн розповідає: «Наша морська сіль абсолютно натуральна. Вона не має жодних добавок і видобувається прямо з океану методом випаровування сонцем і вітром. З цієї причини така сіль може мати дещо незвичний колір».

Ця продукція розфасована у вигляді звичного піску кристалічної форми. Сіль миють у ропі, взятій з того ж океану. Це дає змогу уникнути вимивання специфічних мінералів. Така сіль є здоровою, натуральною. Вміст магнію й калію в такому продукті вищий, ніж у промислово оброблених солях. Інша особливість полягає в тому, що така сіль смакує по-різному залежно від регіону видобування. Наприклад, смак солі із солончаків Франції відрізняється від видобутої в Новій Зеландії чи Австралії, а все це через вміст різної кількості мінералів у специфічних океанічних регіонах. Це ще залежить і від того, яка концентрація різних мінералів склалася в регіоні. Зрозуміло, що вода в океані навколо індустріалізованої Європи відмінна від тієї, що поблизу Нової Зеландії. «Найближчим континентом біля Нової Зеландії є Антарктика, саме тому наш продукт дуже «чистий». Сіль така ж біла, як і континент, оскільки видобувається з озера й сохне прямо на сонці. Це дивовижно», – говорить Девід Хайн.

Компанія Wind and Sea Imports продає свою продукцію ресторанам, роздрібним і спеціалізованим органічним крамницям. Пан Хайн стверджує, що компанія досягла того рівня, коли продукцію можна випускати на масовий ринок. Багато сімей хочуть купувати таку сіль. Великі супермаркети вже мають на полицях морську сіль, але вона містить хімічні речовини, які запобігають утворенню грудок. Отже, напис «морська сіль» на упаковці не є запорукою того, що продукт не підлягав промисловій обробці.

«Наше виробництво має спеціальний органічний сертифікат, виданий компанією BioGrow New Zealand, акредитованою IFOAM, і визнаний на міжнародному рівні», – з гордістю акцентує нашу увагу президент Wind and Sea Imports.

Подальша мета компанії – розширити кордони ринку їхньої продукції насамперед серед продовольчих магазинів і невеликих крамничок. І це лише початок, запевняє Девід Хайн.

Особливою відмінністю органічної морської солі від звичайної є вміст магнію, важливого для здоров’я людини мікроелемента. Саме нестача магнію є причиною багатьох хвороб. Тому якраз органічна морська сіль – важливий елемент раціону для стимулювання активності білих кров’яних тілець, активізації вітамінів, посилення ефекту багатьох ферментів і прискорення обміну речовин.

Органічна морська сіль, як запевняють новозеландці,  має й багато інших властивостей для забезпечення життєво важливих факторів організму:

-  регулює кров’яний тиск;

-  балансує рівень цукру у крові;

-  генерує гідроелектроенергію в клітинах;

-  дає змогу нервовим клітинам обмінюватися інформацією;

-  активізує роботу мозкових клітин;

-  прискорює поглинання поживних речовин через стінки кишечника;

-  очищує легені від слизу та мокрот;

-  є сильним природним антигістаміном;

-  запобігає виникненню судоми м’язів;

-  запобігає надлишковому виділенню слини;

-  бере участь в утворенні міцних кісток;

-  запобігає виникненню подагри та артропатії;

-  регулює сон.

 

Виявляється, не так уже й мало корисних властивостей у солі, без якої неможливо уявити життя людини.

Згадаймо, принцеса з французької казки зізналася батькові: «Я люблю тебе, як сіль». Король розгнівався й вигнав дочку з королівства. І лише згодом, залишившись без солі, зміг усвідомити її справжню цінність, а заодно й глибину дочірньої любові.


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (05)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: