Чому органічні меблі?

Share on Facebook

 

Чому краще обирати органічні меблі? А з тієї ж причини, чому все більше і більше людей обирають органічні продукти харчування та чисту воду.


органічні меблі

Органічні меблі не містять небезпечних хімічних речовин, які шкодять вашому здоров’ю. Вони є більш здоровими, до того ж ви одразу відчуєте різницю.

 

Одина з таких хімічних сполук, яку використовують при виробництві меблів, - формальдегід. Меблі з вмістом формальдегіду виділяють токсини у великій кількості. Так як ця хімічна сполука була виявленна у складі переважної більшості виготовлених меблів, такі випромінювання можуть бути дуже концентрованими та створювати токсичне оточення для маленьких дітей, домашніх улюбленців та дорослин людей.

 

Деякі люди, а особливо діти – надзвичайно чутливі до таких випромінювань і важко переносять навіть невеликі концентрації токсинів.

 

Більшість споживачів, у т.ч. діти, які обрали органічні меблі та ліжка, розповідають про їх враження:

  • Вони почали краще себе почувати та з більшим задоволенням проводять час вдома.
  • Вони відчувають істотну різницю у якості меблів та їх натуральність.
  • Зменшились випадки прояву головного болю або і зовсім зникли.
  • Зменшились прояви алергічних реакцій або і зовсім зникли.
  • Нормалізувалося дихання.
  • Вони почали краще спати. Деякі з них вперше зрозуміли, що таке здоровий сон.
  • Значно покращилась і поведінка дітей.

 

Щоб переконатися, необхідно випробувати органічні меблі самостійно. Почніть з якої-небудь незначної деталі і ви одразу відчуєте різницю!

 

Краще всього почати з органічного ліжка. Провівши 6-8 годин на органічному ліжку, ви одразу зрозумієте різницю, у тому як будете почувати себе у вранішні години.

 

А потім можете випробувати органічні стільці або софу. Пізніше ви здивуєтесь, що майже весь час ви підсвідомо обирали органічну софу для відпочинку. На ній Ви просто будете почувати себе краще.

 

Обставивши вашу домівку органічними меблями, ви все більше будете помічати наскільки вони мають кращий вигляд, та наскільки ви комфортніше почуваєтесь. А все це тому, що органічні меблі мають прямий ефект на стан здоров’я та добробут усіх членів сім’ї – ви також можете відчути різницю!

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (05)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: