Саакашвілі закликає розвивати органічне виробництво

Share on Facebook

 

wine

20-27 червня 2010 р. у Тбілісі (Грузія) відбувся 33-й Міжнародний конгрес виноградарства та виноробства. Вже вдруге (після 1962 р.) ця країна гостинно приймала гостей важливого і престижного заходу.

 

Добре відомо, що Грузія, яка є батьківщиною понад п’ятисот сортів винограду, – чудовий приклад існуючого взаємозв’язку між традиціями та інноваціями, що збагачує як виноградарство, так і виноробство.

 

Тож логічним стало, що в загальновизнаній історичній та географічній колисці виноробства учасників конгресу закликали «доторкнутися до історії» та обговорити такі теми: «Виноградарство та виноробство», «Світова спадщина: традиції та інновації» тощо. Провідні світові експерти у сфері виноробства також поділилися думками з приводу різних аспектів розвитку органічної винної галузі.

 

На відкритті конгресу до делегатів з вітальною промовою звернувся Президент Грузії Михайло Саакашвілі, який під час виступу зробив особливий акцент на важливості розвитку органічного сільського господарства в Грузії: «Грузія мусить уникати помилок, зроблених іншими країнами, які дозволили в себе ГМО, зважаючи на їхню відносно низьку ціну. На місце конвенційного виробництва має прийти органічне виробництво, яке є не лише здоровішим, а ще й користується шаленим попитом на світових ринках», – зазначив пан Саакашвілі.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 09 (10)' 2010

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: