Біробіджанські екологи вирішили розводити лотоси Комарова в місцевих водоймах

Share on Facebook

 


"Місто на Бірі" - Лотосові озера в Біробіджані. Розводити цей унікальний вид вирішили місцеві екологи.

Вони досліджували водойми обласного центру і з'ясували, що затоку в міському парку культури та відпочинку, а також ключ Безіменний в районі взуттєвої фабрики - підходящі для цього місця. Адже лотос Комарова - досить примхлива рослина.

Крістіна Прокоп, КЕРІВНИК ПРОЕКТУ "РОЖЕВЕ ДИВО ПРИРОДИ": ". Для лотоса повинна бути чиста вода, вона повинна бути слабопроточна, тепла, водоймище неглибоке, повинен бути достатній шар мулу і вода не повинна промерзати взимку"

Насіння юні екологи збирали самостійно, потім їх надрізали і пророщували. Робити це можна тільки зі спеціального дозволу природоохоронних структур. Усього екологи посадили близько трьохсот паростків. Вони впевнені, рідкісні рослини обов'язково приживуться.

В області лише п'ять озер, в яких росте лотос Комарова. Вони мають природоохоронний статус. Вирощувати червонокнижних рослин в Біробіджані стало можливим завдяки екологічному проекту «Рожеве чудо природи». Автори ідеї - група студентів Далекосхідної державної соціально-гуманітарної академії.Вони запропонували свою розробку на засіданні круглого столу "Екологічна ініціатива і бізнес". Місцеві підприємці проект підтримали і надали фінансову підтримку.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: