Джерело кишкової інфекції в Європі нарешті встановили

Share on Facebook

 

Джерелом зараження високопатогенною кишковою паличкою в Німеччині є пророщене насіння бобових. Про це офіційно заявив президент Інституту Роберта Коха Райнхард Бургер.


кишкова інфекція

За словами глави інституту, імовірність прояву симптомів зараження в людей, які вживали в їжу паростки, виявилася в дев’ять разів вищою, ніж у всіх інших. Чи йдеться про рослини, вирощувані на конкретній фермі, Бургер не пояснив, передає «Лента».

5 червня представник міністерства сільського господарства Нижньої Саксонії Герт Хане припустив, що джерелом інфекції могло стати пророщене насіння сої, яке вирощується в цій федеральній землі. Наступного дня ці відомості були спростовані на основі аналізу частини паростків.

Наприкінці травня гамбурзький інститут гігієни назвав джерелом зараження іспанські огірки, однак пізніше з’ясувалося, що патогенного серотипу бактерій на них виявлено не було. Тим часом 9 червня під підозру потрапила одна з кейтерингових компаній з району Кассель, федеральна земля Гессен.

У результаті епідемії зараження мутуючою кишковою паличкою у Європі з початку травня, за даними ВООЗ, померли 27 чоловік, з них один — у Швеції. У той же час Agence France-Presse повідомляє про 30 смертей.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: