Нігерія: новий органічний дослідницький центр

Share on Facebook

 

«Агро Еко-Луї Болк Інститут» (Нідерланди), обраний завдяки унікальному досвіду і досягненням у розвитку органічного сільського господарства в африканських країнах, підписав на початку 2011 р. контракт щодо створення нового Центру досліджень та розвитку органічного сектора в Нігерії.


нігерія

Відомо, що Нігерія має багатий досвід виробництва какао, арахісу, кукурудзи, рису, сорго, проса, кассави тощо.

Основна діяльність центру – проведення тренінгів для фермерів, переробників та торгівців щодо ведення органічного виробництва, визначення найбільш перспективних культур для експорту, проведення ринкових досліджень та ініціювання проектів конверсії фермерських господарств по всій країні.

Проект триватиме до 2014 р. і буде впроваджуватись у співробітництві з існуючим Центром органічних досліджень та розвитку, що створений колишнім Президентом Нігерії Олусегуном Обасанджо. Перший рік проекту стане його пілотною фазою, що включатиме підготовку плану дій на 2012-2014 рр. Згаданий проект фінансується урядом Нігерії, представник якого пояснив основну причину зацікавленості держави в ньому: «Сільське господарство продовжує залишатися базовим фундаментом і потенціалом зростання для всієї нігерійської економіки».

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 05-06 (17)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: