"Фостер і Партнери" запроектувала еко-резиденцію

Share on Facebook

 

Архітектурна майстерня Фостер і Партнери останнім часом зосередилася на розробці масштабних і знакових проектів, але іноді вона знаходить час і для більш «рядових» об'єктів.


Фостер 

Зокрема, саме фахівці команди сера Норманна створили проект житлової забудови ділянки берега острова Маврикій. І вже оскільки за справу взялася така іменита компанія, вона не обмежилася типовим житловим комплексом, а вписала його в бурхливу рослинність (наприклад, за допомогою хвилеподібних дахів) і забезпечила відповідність еко-резиденції ряду енергоефективних вимог.
Проект розкішної еко-резиденції Фостер і Партнери розробляли спільно з d'Unienville & Associates Architects Ltd, щоб створити максимально вражаючий вигляд на внесений до списку ЮНЕСКО півострів Леморн Брабант.
Дахи еко-резиденції вигнуті не випадково - у них захована система природної вентиляції, що буквально «захоплює» бризи. Матеріали для зведення Фостер і Партнери пропонують задіяти переважно вторинного використання. Крім того, планується підключити систему збору та зберігання дощової води, а також озеленити стіни будівель.

За матеріалами http://www.evolo.us/

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: