Органічна гордість Туреччини

Share on Facebook

turkey

6-9 травня 2010 р. у Міжнародному виставковому центрі Ізміра (Туреччина) пройшла Дев’ята Виставка органічних продуктів, спільно організована Izmir Fair, ASDF, Ufi, при підтримці Турецької Асоціації органічного сільського господарства та IFOAM.

На виставці було представлено надзвичайно широкий вибір турецьких органічних продуктів харчування, включаючи традиційно смачні овочі, фрукти, горіхи, сухофрукти, джеми, чай, соки та ін.

Турецький бізнес вкотре продемонстрував також своє беззаперечне світове лідерство на ринку сертифікованого органічного текстилю, включаючи весь спектр якісної продукції – від тканин до одягу для малят та їх батьків (включаючи самий модний сучасний джинсовий одяг).

Органічні сертифікуючи компанії, зокрема, були представлені стендами добре всім відомими BCS, ETKO, IMC, Control Union, ECOCERT.

В рамках виставки пройшла Міжнародна Науково-Практична Конференція, , одна з сесій якої, під головуванням Голови Правління Федерації органічного руху України Євгена Милованова, була присвячена поточному стану та перспективам розвитку органічного сектору у Східній Європі та країнах Середньої Азії. Враховуючи своє унікальне географічне розташування, Туреччина прагне розширювати своє співробітництво не лише з країнами ЄС, але й намагається поглибити кооперацію в органічному секторі з країнами колишнього СРСР.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 05-06 (08)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: