Гніздо лелеки знеструмило 60 тисяч будинків у Нідерландах

Share on Facebook

 

Лелека влаштовувала гніздо на електричній підстанції, і в процесі зведення житло птиці завалилося. У результаті сталося коротке замикання, що призвело до загоряння й відключення електрики.


лелекиГніздо лелеки, що впало на трансформатор стало причиною відключення електроенергії в 60 тисячах будинків у Нідерландах. Інцидент стався кілька днів тому на території провінцій Дренте та Оверейсел. 
За словами місцевих енергетиків, лелека влаштовувала гніздо на електричній підстанції, і в процесі зведення житло птиці завалилося. У результаті сталося коротке замикання, що призвело до невеликого загоряння й відключення електрики. Сам лелека отримав опіки, але залишився живий.

 

Як скоро енергетики усунули наслідки падіння гнізда на трансформатор, не уточнюється. Де в даний час знаходиться птах, знеструмила кілька десятків тисяч будинків, невідомо.

У Європі гніздяться два види лелек – чорний і білий. До якого виду належить винуватець відключення електроенергії у будинках Дренте та Оверейсел, не уточнюється. Лелеки нерідко влаштовують гнізда на опорах ліній електропередач, а також на інших конструкціях, що здаються їм відповідними.

 http://tsn.ua

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: