США: відзнака органічних заслуг конгресмена

Share on Facebook

congress

Асоціація органічної торгівлі США 8 березня 2010 р. повідомила про намір нагородити конгресмена Коліна Петерсона спеціальною нагородою «Народний слуга 2010».

Нагорода «Народний слуга», започаткована у 2009 р., покликана відзначити заслуги урядовців, які надають значну підтримку органічному сільському виробництву і торгівлі. Вперше таку нагороду отримав сенатор Патрик Лий у 2009 р.

Республіканець Колін Петерсон, голова Комітету домашнього сільського господарства, отримав найвищу нагороду Асоціації органічної торгівлі 14 квітня 2010 р. на урочистому прийомі в рамках політичної конференції, яка відбулася у Вашингтоні.

«Для нас велика честь вручити нагороду конгресмену Петерсону за його плідну допомогу в розвитку органічного сектора та національної мережі постачання продовольства. Він – справжній прихильник органічного сільського господарства – відіграв важливу роль у прийнятті Закону «Про фермерство» у 2008 р., який надав органічному виробництву значних привілеїв як у підзвітних витратах, так і у витратах на власний розсуд», – пояснює Кристін Бушвей, виконавчий директор Асоціації органічної торгівлі.

Зокрема, прийнятий Закон «Про фермерство» передбачає стимулювання росту місцевого органічного виробництва шляхом збільшення фінансування дослідницької діяльності, збору інформації, часткового покриття витрат на сертифікацію, а також виділення додаткових коштів на розвиток Національної Органічної Програми.

Разом із врученням нагороди конгресмену Петерсону Асоціація органічної торгівлі відзначила 25-ту річницю своєї діяльності, 20-ту річницю прийняття Закону «Про виробництво органічних продуктів», 20-ту річницю діяльності Дослідницького інституту органічного сільського господарства та 10-ту річницю Національної Органічної Програми США.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 05-06 (08)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: