Італія з новим брендом органічного вина

Share on Facebook

Асоціація «Viva Frutta» з м. Рутільяно (Італія) розпочала новий сезон з вирощування органічного столового винограду.


italija-z-novym-brendom-organichnogo-vyna

Менеджер асоціації Паоло Лаффалдано розповідає: «Ми запустили нову лінію цього сезону. Органічний виноград без кісточок та з кісточками буде представлено на ринку під новим брендом «Viva Bio».

Сезон винограду в Італії триває з липня по грудень. Цього року асоціація «Viva Frutta» представить споживачам органічний виноград таких сортів, як Суперіор, Крімсон та Чорна перлина.

Пан Лаффалдано пояснює: «Завдяки створенню асоціації ми маємо можливість продавати нашу продукцію напряму гуртівням чи кінцевим споживачам, уникаючи непотрібних посередників у ланцюгу постачання. Це дозволить нам забезпечити високу якість нашої продукції».

За виробництво та постачання органічної продукції відповідає член асоціації Філіппо Гірліо, який ще на початку 1990-х рр. одним із перших почав запроваджувати органічне виробництво в Італії. Саме завдяки його знанням та ноу-хау асоціація «Viva Frutta» почала вирощувати органічний столовий виноград і запровадила власну торгову марку «Viva Bio».

 

www.freshplaza.com


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 10 (11)' 2010

Коментарі (1)
1Понеділок, 28 березня 2011, 09:11
Олексій
Дуже був радий, знайшовши деякі чудові органічні та біодінамічні вина у супермаркеті Goodwine. Та й інших сертифікованих органічних продуктів там стає все більше!

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: