Компанія «Renault» очолила рейтинг сталих автовиробників

Share on Facebook

Французька та німецька компанії-автовиробники «Renault» та «BMW» очолюють першість сталого виробництва у рейтингу «екологічної та соціальної діяльності автовиробників» за версією рейтингового агентства «Oekom».


renault_logo_2008Усіх виробників легкових машин оцінювали за шкалою від A + (дуже добре) до D – (дуже погано), враховуючи ряд критеріїв: середні викиди CO2, кліматична політика, корпоративне управління, охорона здоров’я та безпека на робочому місці. Компанія «Renault», яка очолювала рейтинг попереднього року, та компанія «BMW» отримали найвищі оцінки (B).

За рейтингом агентства «Oekom» італійська компанія «Fiat» отримала найнижчий рівень викидів СО2 у Європі (138 г/км). Середній рівень викидів вуглецю «Renault» становив 143 г/км, проте компанія одержала найвищі бали за довгострокову стратегію зменшення цих показників.

Компанія «BMW» була відзначена за найбільший рівень зменшення викидів вуглецю (порівняно з попереднім періодом) та за свою ціль – зменшити викиди СО2 на 25% вже до 2020 р. Японські та корейські автовиробники, як правило, мають високі оцінки з екологічних питань, проте найнижчі з соціальних питань, як-от охорона здоров’я та безпека на робочому місці.

 

www.endseurope.com


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 10 (11)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: