Щорічна міжнародна виставка органічних продуктів «БіоФах-2011» успішно завершилась

Share on Facebook

 

biofach2011_295_196

16-19 лютого 2011 р. у м. Нюрнберг (Німеччина) в органічному секторі відбулась значна щорічна подія - найбільша у світі міжнародна виставка органічних продуктів «БіоФах-2011», головною метою якої є показати стан розвитку органічної галузі у світі та сприяти налагодженню контактів та партнерських взаємовідносин між учасниками органічного руху.
Цього року захід відвідало понад 44 тис. осіб з понад 130 країн світу. Згаданий захід відвідало понад 60 учасників органічного руху України. Свої експозиції представило 2522 компанії з 86 країн світу, в т.ч. три – з України.


Під час виставки спільними зусиллями фахівців з України, Гани та Нідерландів відбулось приготування та презентація органічних шоколадних цукерок, наповнених різноманітними видами органічних лекварів «Пан Еко».


Член Правління «Nürnberg Messe» - головного організатора виставки - Клаус Раттіх відзначив "Чотири дні пристрасного інтересу в органічному секторі до продукції, майбутніх концепцій і політики - гарний настрій на світовому органічному ринку - чітко помітні на території виставки. Понад 80% відвідувачів BioFach дуже позитивно оцінюють економічну ситуацію в секторі. Значимим успіхом можна вважати те, що цього року значно жвавіший інтерес проявили понад політиків. Їх присутність, а також проведення першої регіональної наради представників аграрної політики на BioFach показали, що органічний сектор формує стиль харчування і екологічне майбутнє нашої планети."


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: