Каміни в будинку розвивають серцеві хвороби

Share on Facebook

 

kamin

Невидимі частинки від палаючих дров у камінах або печах можуть стати причиною розвитку серцевих захворювань і навіть раку. 

Таку теорію вивели вчені з університету Копенгагена. Вони так само попереджають, що такий спосіб обігріву може стати потенційно небезпечним для здоров'я людей. 
Повітря, що виходить з каміна, воно не менш шкідливе, ніж вихлопні гази автомобіля. Коли дрова згоряють у повітря потрапляють частинки, коли людина їх вдихає вони проникають в легені і можуть завдати значну шкоду. 

«Ці частинки потрапляють до нас в організм із диму, і можуть, без сумніву, викликати смертельно небезпечні хвороби серця і навіть рак», - розповіли датські вчені. 
Під час експерименту вони піддали дії диму людські клітини і побачили, що в результаті структура ДНК пошкоджується, що може привести до мутації. 
Експериментатори визнають, що на сьогодні важко оцінити ступінь небезпеки впливу цих частинок диму на клітини людини, але деякі люди досить швидко відчувають на собі вплив продуктів згоряння дров, особливо астматики.


http://vredno.com.ua/


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: