Для Apple збудують екологічне “місто майбутнього”

Share on Facebook

 

masdar-city

Відомий британський архітектор Норман Фостер спроектує для компанії Apple нову штаб-квартиру, яка буде виконана у хайтек-стилі та з дотриманням екологічних стандартів.

Минулого місяця Apple придбала за $300 млн колишню земельну ділянку компанії HP площею 98 акрів (~40 га), неподалік від свого теперішнього головного офісу. Разом з ще однією ділянкою, купленою у 2006-му році, Apple отримав чималу площу в Купертіно, яку використає для будівництва своєї нової штаб-квартири.

За інформацією, яка потрапила в ЗМІ, архітектором нового офісу стане відомий британець Норман Фостер, який створив такі проекти, як віадук Мійо, купол Рейхстагу та City Hall у Лондоні. Новий офіс стане не просто звичайною будівлею – очікується, що це буде ціле містечко “майбутнього”.

Кампус буде побудовано за прототипом міста Масдар, яке зараз будується в Об’єднаних Арабських Еміратах і спроектоване на 50 тис жителів.

Масдар – перше місто на Землі з нульовими викидами в атмосферу та без автомобілів з двигунами внутрішнього згорання. Новий бізнес-центр, який охрестили Apple City, також буде побудовано з дотриманням екологічних стандартів. Будівлі на території кампусу з’єднають метрополітеном та підземними тунелями, щоб залишити поверхню землі для зелених насаджень.

Google, на відміну від Apple, вирішив не будувати нічого нового, і просто придбав у Нью-Йорку будинок, що займає цілий квартал, вартістю у $2 млрд.

 

http://watcher.com.ua

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: