Селекціонери запропонували кольорові сорти органічної моркви

Share on Facebook

 

Американські вчені наполегливо працюють над чотирирічним проектом «Селекція сортів моркви для органічного сільського господарства». Проект ініційований Міністерством сільського господарства США і здійснюється у співпраці Університету Вісконсіна-Медісона, Університету Пард’ю, Каліфорнійського університету, Державного вашингтонського університету й Аграрної дослідної служби.

 

Метою проекту є вирішення критичних проблем органічних фермерів шляхом селекції нових різнокольорових сортів моркви з покращеними характеристиками стійкості до захворювань, шкідників та бур’янів, а також підвищеними смаковими характеристиками та поживною цінністю.

Органічні фермери потребують нових стійких сортів культурних рослин, адаптованих до органічних умов вирощування та здатних задовольнити виключні потреби споживачів, зокрема вимоги до поживної цінності та смаку. Вченими було проведено роботу з селекції та розведення високопоживних сортів моркви різних кольорових класів, включаючи помаранчевий, червоний, пурпуровий і жовтий. Нові сорти мають великий попит і високу врожайність. Крім того, нові сорти задовольняють інші потреби органічних фермерів: насіння швидко проростає, розсада є сильною, здатна конкурувати з бур’янами, чинити опір шкідникам, добре поглинає поживні речовини і чудово пристосовується до органічних методів вирощування.

У ході проекту «Селекція сортів моркви для органічного сільського господарства» також проводиться порівняння відносної ефективності селекційного матеріалу в умовах органічної та конвенційної систем вирощування.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 06-08 (24)' 2012

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: