Успіх світової виставки «BioFach Китай 2010»

Share on Facebook

 

2010_biofachchina_

Міжнародна органічна спільнота вчетверте зустрілася на виставці «BioFach Китай 2010» наприкінці травня цього року в Міжнародному виставковому центрі «INTEX Shanghai».

На виставці «Biofach» у Китаї було запропоновано широкий асортимент органічних продуктів з усього світу. Регулярні зустрічі між виробниками та споживачами – основа успішного бізнесу.

Зростання чисельності експонентів та відвідувачів вселяють оптимізм: у виставці взяли участь 313 експонентів (238 у 2009 р.) та 11 526 відвідувачів (10 375 у 2009 р.). Виставкова площа також збільшилася майже вдвічі. Петра Вольф, член Правління компанії «NürnbergMesse», у захваті від активної діяльності виставки: «На цьому заході було представлено понад 50 різних національностей та представників різних регіонів! Виставку відвідало більше 260 представників політичних кіл, державних інститутів та національних асоціацій, яких надихнули останні тенденції міжнародного ринку органічних продуктів».

Практичну користь учасникам заходу принесли численні семінари та тренінги, де обговорювались особливості розвитку міжнародного органічного ринку, маркетингові стратегії розповсюдження, нові технології виробництва та переробки органічних продуктів. Для відвідувачів також було запропоновано курси кулінарної майстерності, на яких усім охочим розповідали про нові ідеї здорового та корисного харчування.

Цьогорічна виставка відбулася під девізом «Краще місто – краще життя!».

 

www.biofach-china.com


 


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: