Вчені пояснили причини довголіття при поганому харчуванні

Share on Facebook

Такий ефект пов'язаний із захисним механізмом, який допомагає організму вижити для подальшого розмноження.


809

Австралійські вчені висунули еволюційну теорію, яка пояснює, чому дієта з низьким вмістом поживних речовин сприяє збільшенню тривалості життя. Згідно з даними статті, опублікованими в журналі BioEssays, такий ефект пов'язаний із захисним механізмом, який допомагає організму вижити для подальшого розмноження.

При обмеженні надходження в організм калорій відбувається скорочення витрати енергії і уповільнення інтенсивності обміну речовин, в результаті сповільнюється старіння і збільшується тривалість життя, що науково підтверджено численними дослідженнями. Ще в 1930-ті роки американському біохіміку і дієтологу Клайва Маккею (Clive McCay) вдалося шляхом обмеження надходження калорій в організм лабораторних щурів більш ніж у два рази продовжити термін їх життя. Щур, який прожив у ході експерименту довше всіх інших, досяг віку 1800 днів, що приблизно відповідає людському віку 200 років. Після цього було проведено безліч інших досліджень на лабораторних мишах, щурах і приматах, які підтвердили зв'язок обмежень у харчуванні зі зниженням частоти захворювань (наприклад, раку) в літньому віці і збільшенням середньої тривалості життя.

За нової теорії, ефект продовження життя при обмеженому харчуванні (в умовах дикої природи) пов'язаний з дією захисного механізму, який допомагає організму вижити для того, щоб він міг зробити свій внесок у генофонд популяції і залишити після себе потомство. При цьому тварини можуть обходитися меншою кількістю їжі, бо запасні поживні речовини (глікоген - основна форма зберігання глюкози в клітинах) переробляються і повторно використовуються.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: