Маккартні постраждав через нальоти сарани

Share on Facebook

 

Під час концерту в бразильській Гоянії на Пола Маккартні напала сарана. Комахи у великій кількості кружляли над сценою, а деякі з них навіть сідали на музиканта, поки він виконував свої композиції, повідомляє Sky News.


маккартніПрисутність сарани не завадило серу Полу виступати, і шоу тривало близько трьох годин. Колишній учасник The Beatles встиг навіть подружитися з комахами, які сиділи у нього на плечі. Він представив сарану публіці (на концерті було близько 47 тисяч чоловік), назвавши її Гарольдом. Коли Маккартні співав "Hey Jude" він попросив Гарольда покинути плече і продовжити політ.

Концерт в Бразилії відбувся в рамках турне Маккартні "Out There! Tour", в ході якого він має намір відвідати шість країн у майбутні кілька місяців. Найближчий концерт відбудеться в Орландо 18 травня.

Як зазначає Sky News, під час шоу музикант виконує такі пісні, як "Being For The Benefit Of Mr Kite", "All Together Now", "Eight Days A Week". Останню він раніше не виконував на концертах.

Поки йде турне, був перевиданий альбом Маккартні та групи Wing "Wings over America", оригінал якого вийшов у 1976 році. 9 травня на сайті видання The Daily Telegraph після ремастерінга була презентована композиція "Blackbird".

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: