Суші дуже калорійні і не можуть бути складником здорового харчування

Share on Facebook

 

Типовий суші-рол містить від 290 до 350 калорій, а також еквівалентну 2,5-4 шматкам хліба кількість вуглеводів. Про це йдеться у книзі дієтолога Рейчел Беллер "Їжте, щоб схуднути та перемогти" (Eat To Lose, Eat To Win).


508

За словами дієтолога, "легкий суші-ланч" може означати перевищення норми калорій та вуглеводів.

Наприклад, рол "Каліфорнія" (складається з рису, авокадо, риби та майонезу) дорівнює двом сендвічам із крабовими паличками, авокадо та овочів. Обід із суші складається, як правило, з 2-3 ролів, що приблизно складає 1500 калорій. Таким чином можна легко зрозуміти, наскільки ми помиляємося, гадаючи, що їмо здоровий та низькокалорійний обід.

Багато хто у Британії вірить у те, що споживаючи суші, дотримується рекомендацій про вживання риби для здоров'я. Утім, мало хто знає, що у суші знаходиться дуже мало протеїну. Експерти зі здоров'я також кажуть, що порція риби має складати 140 грамів. Однак кількість риби в ролі Каліфорнія складає лише 5 грамів. Таким чином, щоб отримати правильну для здоров`я порцію, потрібно з'їсти 28 шматків суші.

Крім того, кожен рол складається із спеціального клейкого рису, який іноді складає 75% суші. Він проходить спеціальну обробку, при якій втрачає вітаміни, мінерали та клітковину. Цей рис готується із додаванням цукру. Тож обід із суші містить багато вуглеводів та цукру.

Суші також має велику кількість солі - рис для суші готується із додаванням солі, а також сіль міститься в соєвому соусі. Це саме стосується і копченої чи засоленої риби. Одна чайна ложка соєвого соусу містить 3 грами солі, що становить майже половину денної норми із вживання солі.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: