У Празі печуть піцу роботи

Share on Facebook

 

У чеській гастрономії воістину революційна подія - геть очікування, спілкування з не завжди приємним персоналом, невідомість використаних інгредієнтів!


506На зміну людській праці приходить машина. 3 хвилини, і ваш голод вгамує ароматна піца. Яку забажав - «Маргариту», з шинкою, з ковбасою, або погостріше з перчиком?

Три діючих автомата вже щосили роздають улюблену італійську піцу. Якщо ви думаєте, що Італією тут навіть не пахне - помиляєтеся, оскільки самі автомати приїхали в столицю Чехії безпосередньо звідти. Багато хто, звичайно, знайдуть, чим заперечити: «Ну, звичайно, засунули в автомат заморожену піцу, швиденько її розігріли і видають за свіжоспечену». А ось і неправда! 

Через скляне віконце клієнт може спостерігати весь процес приготування страви від початку до кінця: від смола борошна, замішування тіста, його розкочування до випічки. «Чого ж нам тут півгодини стояти?», - Знайдуться деякі. А ось і знову ви не праві.

«У утробі цієї величезної машини проходить процес виробництва піци, який триває від двох з половиною до трьох хвилин. Ми пропонуємо чотири види піци - «Маргариту», з гострим перцем, ковбасну та з шинкою - все це зазначено на дисплеї автомата », - розповідає технік Марко Фагула, без якого розумний автомат все ж не обійшовся б.

Незважаючи на те, що автомати, що продають піцу, не така вже новинка на світі, тим не менше, до недавнього часу вони не вміли самі готувати тісто. Нові автомати самі замішують борошно з водою, мнуть його, ну, а далі залежить від вас, з якими інгредієнтами буде піца. Звичайно, якщо ви заходите побільше оливок або поменше перцю, поки вам доведеться змиритися з тим, що цього не станеться. Компанія Westpay, дистриб'ютор «розумних» автоматів в Чехії, Словаччині та Німеччині стверджує, що всі інгредієнти також приходять з Італії, від інших б чутливий громила зламався. І, незважаючи на весь свій механічний «розум» без людської допомоги йому поки не обійтися.

«Якщо раптом автомат зламається, то він самостійно відправить смс-повідомлення техніку, що він зламався, або його необхідно вичистити або привезти якісь інгредієнти. Це дуже розумний автомат, він уміє все, що повинен вміти. Ми ж - допоміжний персонал, машини починають працювати замість нас », - підсумовує Марко Фагула.

Якщо ж ви вирішили, що це відмінний бізнес - все у ваших руках. Всього якихось 750 000 крон без ПДВ (близько 30 тисяч євро), і ви щасливий власник червоного автомата. Придбати ж піцу діаметром 27 см в автоматі можна в середньому за 85-95 крон (3,5-3,8 євро). І, до речі, якщо раптом ви захочете заявити рекламацію на придбану піцу, вам доведеться зателефонувати на безкоштовну телефонну лінію і дочекатися приїзду людини з сервісу по обслуговуванню автоматів.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: