У Пермському краї близько ста людей отруїлися тортами

Share on Facebook

 

Близько 100 осіб у Пермському краї захворіли на сальмонельоз після поїдання тортів.


За даним фактом порушено кримінальну справу. Про це у вівторок повідомляє прес-служба ГУ МВС РФ по Пермському краю.

Перші постраждалі почали звертатися за медичною допомогою вранці 16 лютого, які були доставлені в лікарню. При опитуванні було встановлено, що всі постраждалі напередодні вживали в їжу торт «Стара Прага», виготовлений ТОВ «Кондитерська Софія».

У цей же день співробітники поліції і Росспоживнагляду вилучили з торгового обороту все кондитерські вироби даного виробника. Торти були направлені на дослідження. Також інформація про постраждалих стала надходити і з інших районів краю, а також з Пермі, Краснокамська, Кунгура. Протягом декількох днів їх кількість збільшилася до 98 осіб, серед яких - 34 дитини. У них діагностовано харчове отруєння і захворювання сальмонельозом.

Співробітниками Росспоживнагляду була перевірена діяльність ТОВ «Кондитерська Софія», виявлено ряд порушень вимог про безпечність та якість харчових продуктів, санітарно-епідеміологічних норм і правил.

Вся продукція підприємства вилучена з роздрібної мережі, а його діяльність тимчасово призупинена. У процесі проведеного розслідування встановлено, що найбільш вірогідною причиною виникнення спалаху сальмонельозу стало порушення технології приготування крему для тортів з використанням яєць. Після надходження кондитерських виробів в торгово-ринкову мережу сталося масове отруєння і захворювання сальмонельозом жителів Пермі і краю.

В даний час по кримінальній справі проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин скоєння злочину.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: