У Гурзуфі парафіянам пропонували святу воду з туалету

Share on Facebook

 

У свято Хрещення Господнього прихожанам Свято-Успенського собору Гурзуфа (Велика Ялта, Крим) запропонували набирати освячену воду в храмовому туалеті. Ситуація обурила городян.

 

460

Як розповів місцевий житель Микола, прийшовши в храм набрати освяченої за християнськими традиціями води, він зіткнувся з дивною ситуацією.

"Вранці зібралося дуже багато гурзуфських прихожан набрати водохресної води, однак виявилося, що в храмі немає ані краплі святої води, і хто з церковних служок у цьому упущенні винен - ​​ніхто не знає. Тим не менше, вихід знайшовся - церковнослужителі запросили паству ... в туалет! Щоб набрати води з крана. Більшість гидливо відмовилося ... ", - розповів Микола.

За словами співрозмовника, він з таким випадком стикається вперше - у попередні роки в Свято-Успенському соборі все проходило згідно православних традицій - освячення води на Водохреще у спеціальній купелі з обмиванням срібного хреста і молебнем.

"Цього року традиційний ритуал спростили - підводили людей до крана в туалеті, мовляв, свята вода тут", - обурився парафіянин.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: