Японський ресторан купив тунця на аукціоні за 1,8 млн доларів

Share on Facebook

 

Новий ціновий рекорд був встановлений на перших в 2013 році торгах на оптовому рибному ринку Цукідзі в Токіо - 222-кілограмовий тунецьбув проданий за 1,8 мільйона доларів. Про це передає агентство Reuters.

 

264

Ціна за один кілограм "рекордсмена" становлиа близько 8 тисяч доларів, що більш ніж в три рази перевищує покілограмову вартість риби-гіганта в 2012 році. Тоді гігантського тунця вагою 269 кг було продано за 728 000 доларів.

Другий рік поспіль володарем риби-гіганта стала компанія-оператор мережі ресторанів суші Kiyomura. Голова компанії Кійосі Кімура заявив, що покупка "була трохи дорогою", але вони сподіваються таким чином "підтримати Японію, поставляючи (в ресторани) хорошого тунця".

Аукціонні торги на ринку Цукідзі становлять собою не тільки важливий елемент життя міста, але і яскраве видовище. Довгий час туристичні фірми з великим успіхом включали їх відвідування у тури для іноземців.

Однак через погані манери іноземців, які не тільки фотографували процес, але й іноді заважали проведенню аукціону, намагаючись пробитися в перші ряди і навіть помацати рибу руками, адміністрація ринку заборонила в 2011 році відвідування торгів туристами.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: