Фестиваль їжі "мавпячий банкет" у Таїланді

Share on Facebook

 

Бенкети можуть відвідувати не тільки люди, але навіть мавпи! А хто ж їх запросить?

 

351

 

Щороку всіх мавп одного з міст , Лопбурі, місцеві жителі запрошують до справжнісінького мавпячого бенкету!

І зовсім не має значення той факт, що гості не знайомі з правилами етикету. Адже свято влаштовується для них, ось вони й поводять себе так, як вважають за потрібне. Наприклад, можуть забратися на стіл, кидати один в одного їжею, битися та кричати.

Згідно з давньою легендою, бог Рама подарував землю, на якій знаходиться місто Лопбурі, Королю Мавп - Хануману. Рама та Хануман були друзями та союзниками, разом брали участь у боях із ворогами.

Саме тому кулька сотень макак, що мешкають в місті, почувають себе по-королівському. Особливо подобаються їм руїни храмів Пранг Сам Йот та Сан Пра Кан.

Мавпи - істоти дуже кумедні, спостерігати за ними люблять як діти, так і дорослі. Але ж невихованість та настирливість приматів доставляє безліч незручностей місцевим жителям. Мавпи запросто стрибають по дахам автомобілів, вихоплюють у неуважних перехожих їжу, напої. І навіть можуть вкрасти пляшечку з молоком або соком у немовляти!

Але сааме завдяки мавпам місто Лопбурі стало відомим далеко за межами Таїланду. Тому й влаштовують мешканці міста для улюблених мавпочок справжнє свято! Фестиваль проводиться щорічно в останню неділю листопада.

У центрі храму Пранг Сам Йот встановлюють величезну тарілку, діаметром 7 метрів, і наповнюють її фруктами, рисом, овочами. Спочатку макаки не насмілюються підійти до тарілки, але потім найбільш відважні подають приклад, і через кулька хвилин вже іде свято смаку та неймовірна метушня!

Це одне з найдивовижніших видовищ для Без фотоапарату або відеокамери на Фестивалі «Мавпячий бенкет» робити нема чого.

А коли тварини наситяться, вони починають «спілкуватися» із людьми. Із задоволенням позують фотографам, дають себе погладити. Одним словом - рай для приматів та задоволення для людей!

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: