США: Молочний виробник зобов'язується виплатити 7,5 млн. доларів, щоб припинити судовий розгляд

Share on Facebook

 

Молочна компанія «Aurora Organic Dairy Holdings LLC» погодилася виплатити 7,5 млн. дол. США в якості компенсацій пред'явникам позову проти компанії, який триває вже понад п'ять років.

 

300Врегулювання позову стало чисто фінансовим рішенням для «Aurora Organic Dairy», заявила Соня Туітіль, прес-секретар компанії. «Цей судовий розгляд став просто якимось божевіллям, як для нашої компанії, так і для наших роздрібних клієнтів ... і ми хотіли, щоб все це залишилося позаду ", - заявила пані Туітіль. 

Мирова угода підлягає затвердженню судом, додала вона.Компанія «Aurora Organic Dairy» не визнає порушень угоди, і молоко, вироблене компанією, було сертифіковано як органічний продукт акредитованими Міністерством сільського господарства США з 2004 р., повідомляє компанія в прес-релізі. Компанія продає органічне молоко в мережі магазинів, які продають його під власними торговими марками.

У 2007 р дві жінки подали позов проти компанії, стверджуючи, що молочний виробник використовував несправедливу і облудну практику, продаючи неорганічне молоко по вартості органічного продукту. У позові також затверджується, що молоко, вироблене компанією, не відповідає стандартам органічної молочної продукції Міністерства сільського господарства США.

Початкові звинувачення за позовом були зняті ще в 2010 р, повідомила пані Туітіль. Обидві сторони досягли мирової угоди, в рамках якого компанія виплатить компенсації заявникам, а також гарантує проходження певним існуючим методам ведення сільського господарства на своїх молочних фермах, йдеться в заяві для преси."Якби ми продовжили судовий процес, це було б дорожче", - підводить підсумок пані Туітіль.

В цілому, в компанії працює близьким 400 людей. Компанія володіє заводом по переробці молока та молочних ферм в Колорадо та Техасі. Компанія «Aurora Organic Dairy» була заснована в 1973 р. і з 2004 р. перейшла на виробництво органічної молочної продукції.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: