Ярославське молоко «Углече Поле» удостоєне в Сочі золотої медалі

Share on Facebook

 

Молоко «Углече Поле» ярославської компанії «АгріВолга» отримало золоту медаль на конкурсі якості продукції «Молочні продукти 2012».

 

Конкурс пройшов у Сочі в рамках Всеросійської науково-практичної конференції «Нові технології та обладнання - основа успіху молочної промисловості в умовах СОТ». Всього на огляд були представлені 322 зразка продукції, з яких 169 - у розділі «продукція з незбираного молока». 

20 вересня комісія вручила учасникам конкурсу нагороди. Золота медаль у номінації «За кращу молочну продукцію» була передана Сергію Ключникову - комерційному директору компанії «АгріВолга».

«Дякую всім, хто брав участь у розробці та створенні нашого унікального молока. Радує, що експерти гідно оцінили величезну працю, вкладену в наш продукт», - заявив Сергій Ключников.

Молоко «Углече Поле» - це нова марка органічних продуктів, продаж яких здійснює мережа магазинів «Органік Маркет». Молоко виробляється в Углицькому районі Ярославської області компанією «АгріВолга». Вона об'єднує 15 господарств і є одним з пріоритетних активів групи компаній «Агранта».

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: