Шкідливі продукти знижують інтелект дитини

Share on Facebook

 

Якщо маленькій дитині дозволяють їсти шкідливі продукти, це обов‘язково виллється в зниження показників IQ. А ось правильно збалансований раціон, навпаки, позитивно позначиться на інтелектуальному розвитку, з’ясували вчені з Австралії.

 

196

Експерти досліджували зв'язок між раціоном шестимісячних дітей, дітей у віці 15 місяців і двох років з показниками їх IQ у віці восьми років. У загальній складності було проведено аналіз щодо 7000 дітей. 

Всім відомо, що поживні речовини, що містяться в їжі, життєво необхідні для розвитку тканин мозку в перші два роки життя. Дослідження показало: діти, яких годували грудьми у віці 6 місяців і які харчувалися продуктами типу овочів, сиру, фруктів, бобових в 15 і 24 місяці, мали показники IQ на 2 пункти вище до 8 років. 

А ось печиво, шоколад, газована вода, чіпси наносили шкоду інтелектуальному розвитку дитини в перші два роки життя. Тут, навпаки, відзначалося зниження показників IQ на 2 пункти. 

Примітка: дитяче харчування погано позначалося на стані дитини, якщо його давали в 6 місяців. Але воно позитивно впливало у віці 24 місяців.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: