Молоко, шоколад і м’ясо входять у «дієту щастя»

Share on Facebook

 

Що піднімає настрій? Гарна погода, приємні новини, подарунки ... До цього списку можна додати ще й продукти, впевнені вчені з Англії. Вони назвали їжу, яка приносить відчуття щастя.

 

молоко, шоколад, продукти щастя

На першому місці в списку «щасливх» продуктів - картопля фрі. Експерти пояснили, що у багатьох ця страв асоціюється з відпочинком і розслабленням. На другому місці - кондитерські вироби: молочний шоколад, печиво, торти й тістечка. Ці продукти підвищують рівень серотоніну (гормону щастя) в крові, в результаті чого від поганого настрою і хандри не залишається сліду.

Третя у списку - ікра. І червоний, і чорний кав’яр при появі на столі викликає приємні емоції, оскільки асоціюється з достатком. Крім того, у «дієту щастя» входять молоко, сир, м'ясо птиці, свинина і яловичина, горіхи. Всі ці продукти містять амінокислоту триптофан.

Достатньо з'їдати 350 грамів цієї смакоти в день, щоб зберігати позитивний настрій. Зловживати ними не варто, оскільки від захоплення «продуктами щастя» може постраждати фігура й погіршитися стан шкіри.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: