Чехія: Відповіді на виклик світової кризи

Share on Facebook

chehija_organik

24--25 червня 2009 р. у Чехії відбулася вже дев’ята Європейська літня академія органічного землеробства -- Biocademy 2009 -- традиційно у приміщенні плодово-овочевого факультету Університету сільського та лісового господарства ім. Г. Менделя у м. Лєдніце-на-Мораві.

Конференція була організована за участі компанії «ПроБіо» та Біоінституту, а також за підтримки чеського уряду і багатьох приватних організацій. Цього року Bioacademy відвідали майже 200 зацікавлених учасників з 21-ї країни світу. Цей престижний форум, який став однією з найвпливовіших конференцій з органічного сільського господарства в межах Центральної та Східної Європи, був присвячений сучасній тематиці. Дводенна сесія була продовжена серією традиційних екскурсій до органічних ферм Південної Моравії, Австрії та Словаччини.

Вкотре Bioacademy надала можливість експертам, політикам, фермерам та трейдерам не лише обмінятися інформацією та досвідом, але й спільно знайти рішення теперішнім проблемам та потребам органічного виробництва, включаючи екологічні аспекти та переваги.

Цьогорічна наукова конференція досягла значного успіху у розгляді таких тем:

  1. Різноманіття органічного сільського господарства та приклади успішного розвитку.
  2. Якість ґрунтів та родючість в органічному сільському господарстві.
  3. Стійкий розвиток та різноманіття у садівництві та органічному секторі.

 

Роботу Bioacademy 2009 завершив Іржі Урбан, заступник міністра сільського господарства Чеської Республіки, який підкреслив, що органічне виробництво -- це комплекс функціональних моделей, готових до зустрічі з новими умовами, як наприклад, кліматичні зміни, зниження біорізноманіття, захист земельних та водних ресурсів, добробут тваринницьких ферм тощо.

 

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01' 2009

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: