Ізраїль:світова криза тисне на органічне виробництво

Share on Facebook

israel_organic

За прогнозами директора Ізраїльської асоціації органічного сільського господарства  д-ра Oranit Raz для органічного ринку очікують складний період не лише 2009 р., але й 2010. Водночас, вона переконана, що ця криза тимчасова. Основними покупцями органічної продукції є представники середнього та вищого класу, які знову почнуть купувати органічні продукти для своєї сім’ї, щойно закінчиться теперішня економічна криза. Також пані Raz упевнена, що батьки купуватимуть органічні овочі та фрукти, які містять більше вітамінів, мінералів та інших корисних речовин.

Вона не має жодних сумнівів у тому, що світова криза впливає на розвиток органічного ринку, хоча збитки для зазначеного сектору будуть значно меншими, ніж за умов конвенційного виробництва.

«Споживачі органічної продукції вірні своєму вибору та тим перевагам, які вони отримують, вживаючи саме цей вид продуктів. Найбільших втрат можна очікувати серед «тимчасових» покупців, які керуються здебільшого ціною товару», -- пояснює Raz.

Найуразливіші ті сегменти ринку, які споживачі вважають найменш шкідливими. Наприклад, оливкова олія вважається кориснішою за інші, а тому більшість покупців переконані, що ймовірність вмісту небезпечних пестицидів у ній -- менша. Тому вони надаватимуть перевагу не органічній оливковій олії, а свіжим овочам та фруктам.

Проте, на сьогодні ставлення споживачів до органічних продуктів (які вони вважають непотрібною розкішшю) буде таким самим як і до конвенційних.

Наприклад, населення Ізраїлю швидше відмовиться від козиного сиру (неважливо органічного чи конвенційного), ніж від більш традиційних продуктів, таких як помідори чи огірки.

«Органічні фермери Ізраїлю будуть мати складний рік, оскільки 90% продукції виробляється з метою подальшого експорту до Європи. Необхідно зазначити і необхідність скорочення квот на використання води для фермерів. Через дефіцит прісної води у регіоні (понад 70% усіх органічних господарств розташовані на півдні країни) ситуація зараз стає ще складнішою», -- пояснює Raz.

Широкий вибір органічних продуктів, які вирощують у Ізраїлі, мають допомогти фермерам пережити скрутні часи. У минулому споживачеві був доступний лише який-небудь один з видів органічних продуктів, а зараз -- широкий асортимент екзотичних товарів.

«Ціни дещо впали у 2008 р., -- говорить Raz, -- оскільки органічний ринок виріс та став вишуканішим. Наприклад, ціни на органічний соус з кунжуту, полуницю чи оливкову олію зараз конкурують з цінами на конвенційні продукти».

Головними перешкодами до швидкого зростання виробництва та експорту в останні роки стали часті заморозки та недостатня кількість вологи. У 2009 р. ситуація дещо загострилася через погіршення ситуації з постачанням води для поливу полів.

«Європейські країни нині активно проводять матеріальне заохочення фермерів для переходу до органічних методів господарювання. Тому очікується загострення конкуренції, що дозволить підтримувати високу якість ізраїльських органічних продуктів», -- патріотично запевняє Raz.

 

http://www.haaretz.com

 

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01' 2009

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: