Таїланд чекає на органічні яйця

Share on Facebook

 

Організація «Surin Farmers Support» розпочала новий проект із вирощування органічних курей та, відповідно, виробництва органічних яєць!


Таїланд, органічні яйця

Проект спрямований на те, щоб надати моживість отримання додаткового прибутку для членів організації та забезпечити споживачів свіжими високоякісними і здоровими яйцями. Три фермерські господарства (CP, Betagro та Saha), які домінують на ринку курятини та свіжих яєць, постачатимуть на ринок власну продукцію в роздрібні мережі по всій території Таїланду.


Новий проект розпочнеться з малого. Спочатку до проекту залучено 15 сімей з бюджетом у 2 400 тайських батів (72 дол. США) на придбання невеликого поголів’я курей та корми. Організація «Surin Farmers Support», у свою чергу, надала підтримку в 1 000 тайських батів (30 дол. США) кожній сім’ї, аби покрити частину їхніх витрат. Організація «Surin Farmers Support» також зобов’язалася купити для учасників проекту органічних курчат з місцевого інкубатора. Спеціальні органічні корми на основі органічних комбікормів для проекту виготовляє місцева компанія «P’ Kanya» з села Табтай. До раціону курчат залучили навіть органічні зелені овочі.


Планується, що органічні яйця продаватимуться за ціною 5 бат (0,15 дол. США) за 1 яйце. Розпочатий проект – шлях до розширення доходів фермерів, задоволення попиту споживачів, зміцнення продовольчої безпеки у селах та містах. Саме тому організатори переконані, що проект приречено на успіх та підтримку суспільства.

 

www.surinfarmersupport.orgЦю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04 (07)' 2010

  

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: