В Естонії почали ліквідовувати анонімне молоко в пакетах

Share on Facebook

 

Естонський союз молочних виробників зазначає, що жителі нашої країни віддають перевагу вітчизняному продукту, тому важливо, щоб на товарах, які виходять під власною маркою магазина, було зазначено їх походження.


У кожного жителя Естонії тепер з'явилася можливість підтримати місцевих хуторян. Союз виробників молока Естонії Epiko, підприємство з переробки, а також торговельна мережа Rimi почали випуск молока власних брендів з вітчизняної сировини. На пачці промаркировано - вироблено в Естонії, повідомляє "Актуальна камера".

За словами голови правління Epiko Мярта Рійзенберга, середня естонська родина купує літр молока в день. Наша країна посідає перше місце в Європі по споживанню молока, а перевагу жителі віддають місцевому виробнику.
Підприємства зазначають, що на якість молока в значній мірі впливають умови, за яких молоко переробляється, а також вся виробнича ланцюжок, тому важливо, щоб споживач знав, що це молоко вироблено в Естонії. У майбутньому такі значки можуть з'явитися на всіх товарах.

"Це залежить від трьох сторін - виробників, переробників і продавців, від того, як вони домовляться і які у них плани. Але це в інтересах споживача та Міністерство сільського господарство зробить все для того, щоб такі значки з'явилися на всіх товарах і у всіх великих торговельних мережах ", - запевнив міністр сільського господарства Хелір-Валдор Сеедер.

Поки ж Союз виробників молока Естонії веде переговори з іншими великими магазинами, щоб впровадити позначення "зроблено в Естонії".

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: