Вплив ГМ-кукурудзи на здоров’я

Share on Facebook

 

ГМ-кукурудза, вплив на здоровя

«ГМ-кукурудза може ушкоджувати внутрішні органи ссавців», – повідомляється у звіті про нові дослідження, опублікованому в Міжнародному журналі біологічних наук. У процесі цього дослідження протягом 90 днів пацюкам згодовували три продукти із вмістом ГМ-кукурудзи, які є поширеними у всьому світі. Порівнявши досліджуваних пацюків з тими, яких годували звичайною кукурудзою, було виявлено ушкодження багатьох органів тварин. Учені доводять, що їхні дослідження показують негативний вплив ГМ-кукурудзи на функціонування нирок та печінки ссавців.


Кен Роузборо, редактор звіту «Ні ГМО», впевнений, що це дослідження є надзвичайно важливим, оскільки свідчить про негативний вплив ГМ-продуктів на здоров’я людини та є черговим сигналом для виробників. Редактор наголошує: «Більшість американців не поінформовані щодо проблеми ГМО, тому як тільки з’явиться друковане видання цього дослідження, підвищиться і суспільна поінформованість стосовно цієї проблеми».

 

www.organic-market.info


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04 (07)' 2010


 
 
Коментарі (2)
2Середа, 21 березня 2012, 16:19
Sound
Докладніше можна прочитати в друкованій версії журналу ORGANIC UA 04 (07)' 2010, у 02' 2009 та послідуючих номерах журналу.
1Середа, 21 березня 2012, 14:43
Soundminded
А можно поподробнее? А то какие-то ученые проводили какое-то исследование и сделали какие-то выводы всего то за 90 дней. Да на такие исследования десятилетия нужны! Дайте хотя бы имена ученых и название института, в котором проводились исследования, а то звучит как бабка надвое сказала.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: