Федеральний уряд закрив ферму аміша, який торгував сирим молоком

Share on Facebook

 

Федеральне управління з контролю за якістю продуктів харчування і медикаментами (FDA) завершило дворічну тяганину з пенсільванським фермером-амішів Деніелом Алгіером, який продавав сире молоко за межами штату, де жив.


161

Влада закрила ферму, розташовану в передмісті Ланкасетера.

Алгіер порушив розпорядження судді Лоренса Стенглера, який заборонив йому посилати молоко покупцям в інших штатах. Закриття ферми викликало вибух обурення у клієнтів Алгіера, які купували в нього молоко протягом довгого періоду. 

Ряд клієнтів амішів заявили, що уряд втручається в їхнє приватне життя, забороняючи годувати дітей тим, чим вони вважають за потрібне. 

Перед закриттям ферми влада провела операцію, в ході якої федеральні чиновники, видавши себе за приватних покупців, замовили у амішів сире молоко, яке той відправив їм в Меріленд. Коли факт продажу був задокументований, агенти управління з'явилися на ферму з ордером на її закриття.

У висновку із звинуваченнями говориться, що власник ферми Rainbow Acres продавав сире, тобто - непастеризоване молоко, в порушення закону, який дозволяє таку торгівлю лише в межах штату. Пастеризація - це нагрівання молока до температури, при якій в ньому гинуть хвороботворні організми. Але пастеризація позбавляє його і певних поживних властивостей. З цієї причини багато американців встановлюють постійні контакти з тими фермерами, які торгують сирим молоком. Але багато клієнтів Алгіера остерігаються виступати на його захист, побоюючись, що Управління з контролю за якістю продуктів і медикаментів почне переслідувати їх. Один з клієнтів Алгіера, попросивши кореспондента Washington Times не називати його імені, сказав: «Важко навіть повірити в те, що в 2012 році збройні федеральні агенти проводять рейд на фермі у амішів, щоб відмовити американцям в їх основоположному праві на те, щоб їсти натуральні продукти!» 

Співробітник FDA Сібхан Діленсі прокоментував ситуацію так: «Містер Аллгіер отримав письмове застереження судді про наслідки порушення закону, він розумів, на що йде». Суддя також пригрозив Алгіеру стягнути з нього суму, яку влада витратить на проведення розслідування і рейд проти його виробництва.

В минулому році велика група противників обмежень на продаж сирого молока провела демонстрацію у Вашингтоні, яка поки не дала результату. FDA заявило, що дослідження, проведене на замовлення управління, не показало того, що пастеризоване молоко менш цінне, ніж сире.

Процес пастеризації став повсюдним на початку 30-х років, що сприяло скороченню випадків зараження через молоко тифом і дифтерією. Алгіер спробував ошукати Вашингтон, але невдало. Він продав своїм клієнтам акції на корів, заявивши потім, що корови і, відповідно молоко, належать не йому, а власникам акцій. Він же просто відправляє молоко його власникам. Суддя відкинув це пояснення.

Як повідомив телеканал Foxnews, після рейду Алгіер вирішив закрити ферму, яка крім молока виробляла яйця та мед. У Алгіера було понад півтисячі клієнтів.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: