ЄС легалізує свої органічні вина

Share on Facebook

 

На початку 2012 р. Європарламент, нарешті, прийняв довгоочікувану Директиву про стандарти виробництва органічного вина, яку було презентовано на виставці «Biofach-2012». Нова постанова, яка вступить у силу і застосовуватиметься до вина врожаю 2012 р., дозволить органічним виноробам використовувати термін «органічне вино» на етикетках своєї продукції, що до цього було заборонено.


25

Етикетки разом з тим мають містити логотип органічного виробництва ЄС «євро-листок», код і номер сертифікаційного органа та дотримуватись інших загальних правил маркування. Хоча вже існують правила виробництва «вина, виготовленого з органічного винограду», вони не повністю покривають усі аспекти процесу виробництва вина. Виноробство довгий час залишалось єдиним сектором, який не повністю покривається правилами органічного виробництва відповідно до Постанови Ради ЄС 834/2007. Вино, виготовлене з винограду перехідного періоду, віднині не матиме права на будь-яке органічне маркування.

Після голосування Єврокомісар з сільського господарства Дачіан Чілош відзначив: «Я радий, що ми, нарешті, дійшли згоди з цього питання. Було дуже важливо запровадити гармонійні правила, що б найкраще задовольняли потреби споживачів, які стають більш зацікавленими в органічній продукції. Я тішуся з того, що ми маємо правила, які чітко розмежовують органічні та конвенційні вина, як це є з іншими продуктами. У результаті споживачі можуть бути впевненими, що тепер усі «органічні вина» виробляються з дотриманням суворих правил».

Нові правила визначають більшу прозорість виробництва та мають краще визнання споживачів. Вони допоможуть упорядкувати внутрішній ринок вина, а також зміцнити позицію ЄС на міжнародному ринку органічного вина, оскільки багато інших виробників (США, Чилі, Австралія, Південна Африка) вже давно мають прийняті стандарти органічного виноробства.

Нові стандарти забороняють будь-яке використання ферменту лізоцим та сорбінової кислоти органічними фермерами. Десульфурування та деалкоголізація також заборонені. Згідно з новими правилами використання сульфітів у виноробстві залежить від рівня залишкового цукру: кількість сульфітів у органічному вині повинна бути принаймні на 30-50 мг/л меншою, ніж у конвенційних аналогах. І, звичайно, органічне вино може бути виготовлене лише з сертифікованого органічного винограду згідно зі згаданою Постановою 834/2007

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 06-08 (24)' 2012

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: