У Британії надійшли у продаж парфуми для схуднення

Share on Facebook

 

У Великобританії почалися продаж парфумів, які допомагають скинути зайву вагу. Як повідомляє Daily Mail, до списку очікування на покупку заповітного парфуму записалися вже більше шести тисяч британок.


140

Як зазначає видання, під час розробки парфумів були враховані дослідження в галузі ароматерапії та нейрокосметики.

Парфуми містять інгредієнти, які під час потрапляння на шкіру виділяють "гормони радості" - ендорфіни. Після того, як ці речовини дійдуть до мозку, у людини покращується настрій і зникає бажання щось перехопити, яке викликається найчастіше зовсім не почуттям голоду, а психологічним дискомфортом.

Крім того, до складу парфумів входить кофеїн, карнітин та екстракт спіруліни, які активують ключові ензими, відповідальні в організмі людини за спалювання жирів.

Провівши тести спеціалізованих парфумів, вчені з'ясували, що 75% жінок, які користувалися ними, перестали мати потребу у тому, щоб щось перехопити, а 70% заявили про те, що відчули вплив новинки на своє ставлення до їжі.

Нагадаємо, що у червні поточного року Федеральне управління США з контролю над якістю продуктів харчування та лікарських препаратів (FDA) вперше за 13 років схвалило ліки для схуднення.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: