Піца: з павучою отрутою та золотом

Share on Facebook

 

Власник ресторану Avanti в Цюріху Ісмаїл Ертекін винайшов незвичайну піцу - з додаванням отрути павуків, скорпіонів і змій.

 

171

Ресторатор, який нібито отримав отруту з гомеопатичних засобів, стверджує, що дія консервантів у продуктах харчування є більш руйнівною, ніж отрута в його піці.

Представники системи охорони здоров'я почали розслідування. Оскільки лікарські препарати не є продуктами харчування та не можуть використовуватися в якості інгредієнтів при приготуванні страв, продаж піци було заборонено. Хоча страва насправді містила дуже незначну кількість отрути.

«Ця піца була дуже популярна, особливо у людей, які відчувають страх павуків або змій, - говорить Ісмаїл Ертекін. - Вони використовували піцу як спосіб подолати свої страхи».

Та Ісмаїл Ертекін не впав у розпач. Тепер він пропонує своїм відвідувачам скушкувати "золоту піцу", оскільки, на його думку, людей робить щасливим саме золото.

"Якщо влітку на вулиці негода, то споживання золотої піци - це ніби шматочок сонця всередині", - каже Ертекін.

Золота піца коштує 19,50 швейцарських франків. Кліенти обирають для себя будь-яку піцу, після чого кухар посипає її золотим напиленням.

Ісмаїл Ертекін також вірить в цілющу силу золота, бо вважає його одним з найдавніших ліків, які в невеличких кількостях мають цілющий вплив на здоров'я людини.

Джерело: http://kava.lviv.ua

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: