
Протягом місяця регулярного вживання газованої води метаболізм людини перелаштовується. У результаті енергію він починає брати з цукру напою, а не з жирів, що надходять із їжею. А невикористані жири починають відкладатися в клітинах організму.
Такі висновки були зроблені в ході експерименту за участю групи добровольців. Всі вони пили газовані напої протягом 4-х тижнів. У результаті зміни в активності генів призвели до збоїв м'язового метаболізму. Навіть у здорових із самого початку людей з'явилися ознаки, характерні для пацієнтів із ожирінням і діабетом 2 типу.








