Ще одне покращення для електромобілів

Share on Facebook

 

За допомогою кремнію можна створити «багаторічні» акумулятори для електрокарів. Вчені, замінили графітові аноди літій-іонних батарей кремнієм, вважаючи його матеріалом, що має більший потенціал для акумуляторів в електрокарах.

 

Головним і, дійсно, найважливішим недоліком електромобілів є обмежена місткість батареї, що робить електрокар набагато менш популярним, ніж звичайний автомобіль.


Дослідники з Університету Райса з США повідомили, що знайшли спосіб зробити кілька високопродуктивних анодів з однієї кремнієвої пластини. Вчені використовували простий кремній, замінивши графіт в літій-іонних батареях, зробивши більш потужні батареї для електронних та електричних транспортних засобів.
Кремній - один з найпоширеніших елементів на Землі, за поширеністю в земній корі кремній займає друге місце після кисню. 

Саме кремнієм, вчені можуть замінити графіт, використовуючи його в якості анода в акумуляторах.Оскільки кремній розширюється, коли він поглинає іони літію, його губчаста конфігурація дає можливості працювати без зниження продуктивності батареї, повідомили дослідники. 

В результаті, вчені отримали робочий літій-іонний акумулятор з пропускною здатністю 1260 міліампер-годин на грам, що робить можливим виробництво батарей, які працюють без підзарядки довше звичайних.Але зараз, дослідники вивчають методи, які обіцяють значно збільшити кількість циклів «заряд-розряд». Вчені сподіваються, що їх крем'яні акумулятори зможуть працювати протягом багатьох років.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: