У США від спеки померли понад 70 людей

Share on Facebook

 


За два тижні в США від спеки померли щонайменше 74 людини. Особливо постраждав Середній Захід і схід США. Температура в ряді штатів набагато перевищує звичайну для цієї пори.

136Так, у Чикаго з 4 по 6 липня вона трималася на рівні близько 38 градусів Цельсія. У Сент-Луїсі (Міссурі) така температура або навіть вище відзначалася десять днів поспіль, з 28 червня по 7 липня. В окрузі Колумбія температура близько 38 градусів трималася до 8 липня.

Люди гинуть у будинках, у яких немає вентиляції, їм стає погано на вулиці, в автомобілях. При цьому сотні тисяч американців на сході країни залишаються без електрики і не мають можливості використовувати кондиціонери. Лінії електропередач були обірвані в результаті урагану, який пронісся по східним штатам ввечері 29 червня.

У неділю, 8 липня, спека на Середньому Заході та сході трохи спала, проте температура все одно перевищує 30 градусів Цельсія. У західних штатах, за даними синоптиків, температура незабаром виросте. Так, очікується що до 11 липня температура в Солт-Лейк-Сіті підніметься приблизно до 40 градусів.

Попередження про високій температурі, випущене Національною метеорологічною службою США, поширюється на територію 11 штатів, де проживають 65 мільйонів чоловік.

У США від спеки померли понад 70 людей

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: